Hakkımızda

GÜLSENA İNŞAAT

1997 yılında kurulmuş olup 25 yıldır sektörde faaliyet gösteren firmamız, 2003 yılından bu yana mevcut adresinde hizmet vermeye devam etmektedir.
Dünya markalarını bünyesinde bulunduran firmamız, 2015 yılında açmış olduğu şubesi ile Bursa’da da hizmet vermeye başlamıştır.
Şirketimizin sahibi olan Adem Gülsün, hali hazırda Genel Müdürlük görevine de devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

İnşaat sektöründeki teknolojik gelişmeleri takip ederek, en kaliteli ürünleri en uygun koşullarda, işinde uzman personel ile müşterilerimize sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Sektörde öncü, teknolojik gelişmeleri en iyi şekilde takip eden, uzman kadrosu ile doğru ürünü doğru müşteriye ulaştıran, büyük projelere adını yazan bir firma olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Doğaya ve insana saygımızı koruyarak güvenli ve adil bir ticaret ortamı yaratmaktır.

Sizin İçin Profosyonel İşler Bitiriyoruz

Isı Yalıtım

Isı Yalıtım

Binalarda ısı yalıtımı uygulanması ile Isıtma ve soğutma amaçlı tüketilen yakıt miktarının azalması, sağlıklı ve konforlu bir ortam oluşması sonucunda sağlık giderlerinin azalması hedeflenir.

Dış Cephe Kaplama

Dış Cephe Kaplama

Dış cephe, bir evin makyajıdır. Stil ve tarzlara göre farklı çeşitlerde kaplama malzemeleri kullanılır. Taş, ahşap, tuğla gibi birçok alternatif bulunmaktadır.

Yalıtımlı Cephe Çözümleri

Yalıtımlı Cephe Çözümleri

Mantolama en çok tercih edilen cephe kaplama yöntemidir. Sıva üzerine EPS veya taş yünü ile oluşturulan yalıtım katmanı mantolama kimyasalları ile sıvanarak son katta boya uygulanan bu yöntem az maaliyetlidir.

Boya Fikirleri

Boya Fikirleri

Sizi yansıtan renkleri ve renk kombinasyonlarını bulmak için ilham alın.Eviniz için en iyi renkleri ve uzun ömürlü ürünleri keşfedin.